Bilgii.net

Banyo Aynası Modelleri ve Farklı Tasarımlar

26.11.2018
Banyo Aynası Modelleri ve Farklı Tasarımlar

Banyo Aynası Modelleri

Her sabah uyandığımızda soluğu aynanın karşısında alırız. Tüm kişisel bakımımızı aynanın karşısına geçerek yaparız. Aynaların yardımıyla yüzümüzü yıkar, dişlerimizi fırçalar, makyajımızı yapar ya da temizleriz. Aynaların olmadığı bir dünyayı hayal bile edemeyiz. Hayatımızda böylesine önemli bir yer edinen aynaları bir de dekorasyon ile birleştiririz.

Banyoların en gerekli ihtiyacı olan banyo aynalarının son zamanlarda çıkan modelleri ile banyolarda yarattıkları fark da yadsınamaz bir gerçek. Herkes en güzel, en kullanışlı ve şık aynanın kendi banyosunda olmasını ister. Banyo aynası modelleri arasından kendi zevkine ve banyosuna en uygun seçimi yapmak için zaman ayırır. Kimileri tercihini modern banyo aynalarından yana, kimisi dekoratif banyo aynalarından yana, kimi ışıklı banyo aynası modellerinden yana, kimisi LEDli banyo aynası modellerinden yana, kimisi de raflı banyo aynası modellerinden yana kullanır. Banyo aynası modellerine bakılırken kulanım konforu da gözetilen konulardan birisi. Peki, bu modeller birbirlerinden nasıl farklılaşıyor bakalım.

Modern Banyo Aynaları

Banyolarında daha modern ve çağdaş bir görünüm isteyenler, tercihlerinin modern banyo aynalarından yana kullanıyorlar. Modern banyo aynaları, modern bir çizgide olan banyo dolapları ile de birleşince ortaya çağdaş bir görüntü çıkıyor. Modern banyo aynaları, banyolara daha derin ve ferah bir hava katıyor.

Dekoratif Banyo Aynaları

Banyolarına daha şık ve zarif bir hava katmak isteyenler ise tercihini dekoratif banyo aynalarından yana kullanıyor. Dekoratif banyo aynaları, işçiliğin yoğun olduğu renk olarak çoğu zaman altın ve gümüşün tercih edildiği, nadir olarak düz renklerin de uygulandığı banyo aynalarını yansıtıyor. Ayrıca son zamanların trendlerinden olan eskitme modeller de dekoratif banyo aynaları modelleri arasında yerini alıyor.

Işıklı Banyo Ayna Modelleri

Işıklı banyo aynası modelleri, genellikle makyaj aynası olarak kullanılması itibariyle tercih sebebi oluyor. Işıklı banyo aynası modelleri, ayrıca banyoya daha aydınlık ve ferah bir hava katması itibariyle de banyolarda yerini alabiliyor.

Ledli Banyo Aynası Modelleri

Ledli banyo aynası modelleri, farklı ölçü, desen ve şekillerde üretilebiliyor. Ledli banyo aynası modellerinde kullanılan ledlerin kalitesi ise, markadan markaya çeşitlilik gösteriyor. Banyo aynası modelleri arasında en dikkat çekici olan modelin Ledli banyo aynası olduğunu belirtebiliriz.

Raflı Banyo Aynası Modelleri

Raflı banyo aynası modelleri, kullanışlılığı, düzeni korumadaki rahatlığı sebebiyle tercih ediliyor. Raflı banyo aynası modelleri, modernlik ve pratikliği bir arada sunuyor.

Banyo Aynası Seti

Banyo aynasını bir set halinde almak isteyenler de olabiliyor. Banyo aynası seti genellikle bir adet banyo aynası, bir adet yuvarlak havluluk, bir adet dar kapaklı kağıtlık, bir adet diş fırçalık, bir adet etajer ve bir adet katı sabunluktan oluşuyor. Bu tarz banyo aynası seti, eksiksiz banyo aynası setini yansıtıyor. Banyo aynası setinin içeriği model, marka ve fiyatına göre değişiklik gösteriyor. Banyo aynası seti içerikleri, bu doğrultuda daha az malzemenin olduğu bir şekilde de satılabiliyor.

Banyo aynası modelleri, gerek kare gerek yuvarlak kesimli modelleri ile banyolarda yerini alıyor. Banyo aynaları Koçtaş mağazalarında ve online mağazada satışa sunuluyor. Ayrıca banyo aynası Tekzen mağazalarında ve Tekzen online mağazasından da satın alınabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net