Bilgii.net

Arçelik Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Arçelik Düğün Paketi Fiyatları

Arçelik Düğün Paketi

Nişan merasimi bitti, yüzükler takıldı… Sıra geldi düğün telaşesine. Gelinliğinden, çeyizine, mobilyasından, beyaz eşyasına pek çok masraf karşılıyor bu noktada çiftleri. Çoğu zaman cep yakan fiyatlardan suratlar asılıyor, bütçeler zorlanıyor. Tam da bu noktada Arçelik düğün paketleri ile çiftlerin yüzlerini güldürüyor. Birbirinden zengin çeşit ve modeli ile hem hayallerdeki evlerin kurulmasına vesile oluyor hem de cepleri yakmıyor, bütçeleri zorlamıyor.

En baştan bir ev kurmak hiç de kolay olmadığı gibi masraflar çiftleri daha da içinden çıkılmaz bir hale sokuyor çoğu zaman.  Arçelik çiftlerin zor ve bir o kadar mutlu günlerinde hazırladığı düğün paketleri ile yeni ev kurmak isteyenlere rahat bir nefes aldırıyor.

Buzdolabından, çamaşır makinasına, çamaşır makinasından bulaşık makinasına, dörtlü ocağına kadar Arçelik düğün paketinde her çeşit ve renk ürün bulmak mevcut. Gri ve beyaz yeni evlenecek çiftler tarafından en çok tercih edilen renkler.

Arçelik Buzdolabı Modelleri

Arçelik düğün paketi kapsamında pek çok model  ve seçenekte buzdolabı ile karşılaşmak mümkün. 505 Litre seçeneğinde siyah, beyaz ve gri modellerde buzdolapları ile karşılaşmak mümkün. A+, A+++ enerji sarfiyatında tek kapılı ve buzluk kısmı üst tarafta olacak şekilde 1.989 TL’den başlayan modelleri görmek mümkün.  Hem enerji tasarrufuyla hem de dayanıklılığı sebebi ile yeni evlenecek çiftler tarafından oldukça fazla tercih edilen Arçelik buzdolapları sizler için harika bir seçim olacaktır. Sebzelerinizi ve meyvelerinizi uzun süre taze tutmayı başaran teknolojisi ile Arçelik buzdolapları; evlerin ve Arçelik düğün paketlerinin baş tacı, olmazsa olmazı.

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

Arçelik düğün paketlerinin vazgeçilmez parçası elbette ki Arçelik çamaşır makinesi modelleri. Birbirinden güzel model  ve seçenek ile çiftleri buluşturan Arçelik mutlu yuvaların mimarı…

Arçelik düğün paketi kapsamında seçilen Arçelik çamaşır makinelerinin en az 8 Kg kapasiteli olması gerekiyor. 8 Kg’ın altındaki çamaşır makinelerinin genelde yalnız yaşayan bireyler tarafından tercih edildiğini düşünürsek bunun ne  kadar isabetli  bir düğünce olduğunun kanaatine varacağınızdan eminiz. Kampanya kapsamındaki makineler hem Kg bazında hem de kullanım açısından evlenecek çiftler için biçilmiş kaftan.

8 Kg kapasiteli Arçelik çamaşır makinelerini baz aldığımızda 1.419 TL’den, 3.519 TL’ye çok farklı fiyat ve ürün alternatiflerinin olduğunu görmek mümkün hale geliyor. Siyah renginden tutun da, beyaz, gri ve hatta kırmızı rengine kadar bile Arçelik çamaşır makineleri ile karşılaşmak mümkün. Çamaşır makinesi seçiminde elbette ki dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi olan devir hızına değinmeden geçmek olmaz! Çamaşır makinanızın devir hızı arttıkça çamaşırlarınız makinadan daha kuru çıkacaktır ve böylece geçmiş yıllarda olduğu gibi evinizin fazla güneş alıp almamasıyla ilgili sorunlar da ortadan kalkmış olacaktır. Arçelik bu anlamda çiftleri oldukça fazla düşünmüş.

Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Arçelik düğün paketleri hiç bulaşık makinesi olmadan olur mu? Kalabalık misafirlerin büyük kurtarıcısı… Hem vaktimizi hem de cebimizi düşünen Arçelik düğün paketleri kapsamında bizlere pek çok bulaşık makinesi modeli sunuyor. Arçelik düğün paketleri kapsamında 3 programlı Arçelik’in son teknoloji makinelerinden minimum 849 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanmanız mümkün. Arçelik enerji tasarruflu ve bardak koruma sistemli bulaşık makineleri ile yeni evlenecek çiftlerin en büyük destekçisi oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net