Bilgii.net

Alfemo Yemek Odaları Modelleri

28.11.2018
Alfemo Yemek Odaları Modelleri

Birçok insan için yemek odası çok önemli bir yerdir. Çünkü yemek odası, gelen misafirlerin özenle ağırlandığı yerdir. Aile yemekleri, özel günlerin kutlanması genelde yemek odasında olur. Bu sebepten dolayı yemek odalarının tasarımı çok önemlidir. Odanın ya da yemek kısmı için ayrılmış bölümün genişliğine göre baştan aşağı uyum içinde tasarlanması gerekir. Masa, sandalyeler, konsol, konsolun üzerindeki duvara asılacak ayna veya tablo, aydınlatmalar, halılar, duvarın rengi, kullanılacak aksesuarlar uyumlu olmalıdır.

Tasarımda Şıklık Sofralarınıza Geliyor

Alfemo yemek odalarından en gözde tasarım olan Misty Yemek Odası ziyaretçilerinin ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Meşe odunundan yapılmış mobilyasına ek olarak metalik kahve tonları harmanlanmış olup konsolu metal ayaklarla birleştirilmiştir. Masasının etrafına dizilmiş sandalyeler fermuar detaylıdır. Bu detay da yemek odaları için ayrı bir güzellik sunmakta, hem göz zevkine hem de rahatlığa birlikte hitap etmektedir.

Yemek Odalarında Mermer Zarafeti

Yemek odalarının en göz alıcı takımları arasında yer alan Alfemo Arven Yemek Odası takımı şıklığın öncüsü olmuş durumundadır. Yüzeylerde kullanılan mermer efekti sayesinde yemek odaları artık daha gösterişli ve zevk sahibi imajı sergileyen bir konumdadır. Beyaz ceviz ile beyaz rengin birleşimi ile tasarlanan yemek odalarında büyük ve küçük ebatlı seçim yapmak mümkündür.

Farklı Tasarımlara Açılan Yemek Odası Kapıları

Detayları standartların dışında olan bir Alfemo Yemek Odası takımı olan Marvin ile standart çizgilere çıkmak oldukça kolay. Ahşabın yanı sıra mobilya üzerinde mermer efektlerine yer veren takım klişe yemek odası takımlarından ayrılıyor. Konsolunun üzerinde bulunan aynasının sıradışı tasarımı ile yemek odalarının şıklığı tartışılmaz bir konuma geliyor.

Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Göz alıcı şıklığı rahatlığı ile birleştiren Gravity Yemek Odası takımı birçok kişinin önceliği arasında yer almaktadır. Detaylarda kullanılan bronz esintiler sayesinde göz kamaştıran bir şıklık sağlanırken mobilyanın yerden yüksekliği ile de oldukça rahat bir kullanıma imza atıyor.

Yemek Odasında Modernlik

Alfemo Yemek Odası takımları modernlikle birleşiyor. Infinity Yemek Odası takımı da buna öncülük ediyor. Infinity Yemek Odası takımındaki çizgiler görücüye çıktığında modernlik konusunda tam not almaktadır. Özellikle takım içerisinde kullanılan zümrüt detaylar, masanın modern kesimi, konsolun yapısı ve sandalyelerin şekli ile oldukça beğeni toplamaktadır. Ayrıca hareketli masaya sahip olan yemek takımı sayesinde açılır kapanır bu masa özelliği ile kişiler ister geniş bir oturum sağlıyor isterse daha minimal yer kaplamayan bir tarz oluşturuyor.

Şıklığın Büyüsüne Kapılmak

Catherine Yemek Odası takımı görünüşü itibariyle şıklığa davet ediyor. Ceviz ve beyaz rengin uyumu Country tarzda kendini fazlasıyla belli ediyor. Yemek masasının özel kesimi ve torna ayakları kendini bir üst sınıfa taşıyor. Ayrıca takım içerisinde kullanılan torna ayaklar tamamen el işçiliğidir.

Vintage Tutkunları İçin Düşünülmüş İnce Detaylar

Alfemo Yemek Odası takımları arasında yer alan Brooklyn Yemek Odası Takımı günümüz uyarlaması ile vintage tasarımı gözler önüne sermektedir. Konsol ve masada kullanılan yerden yüksek antrasit ayaklar kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda da şık bir görünüm oluşturuyor. Bunun yanı sıra konsolda kullanılan hem ahşam hem de metal iki ayrı bölüm vardır. Sandalyelerin tarzı oldukça farklı olmakla beraber kumaş seçenekleri mevcuttur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net