Bilgii.net

Alfemo Yatak Odaları Tasarımları

28.11.2018
Alfemo Yatak Odaları Tasarımları

Yatak odaları kişilerin rahatlamak ve huzur bulmak için kullandıkları odalardır. Her yatak odasının kendine has dekorasyonu ve kişiyi yansıtan özellikleri mevcuttur. Duvar boyaları, aksesuarlar, halı ya da kilimler, aydınlatıcılar ve en önemlisi de mobilyalar, yatak odası tasarımı için oldukça önemlidir.

Bu noktada Alfemo yatak odaları, her zevke ve her kesime uygun mobilyaları ile devreye girmektedir. Gelecek nesillerin yaşam alanlarında en çok tercih edilecek olan Alfemo yatak odası mobilyaları şık görünüşlerinin yanı sıra dingin ve rahat oluşları ile de dikkat çekmektedir. Üstelik birçok modele sahip olan yatak odaları, kişilere birçok seçim hakkı sunmaktadır.

Lüks ve Modern Çizgiler Bir Arada

Misty yatak odası takımı Alfemo yatak odası takımları arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Yatak odasının ahşabında ağaç türü olarak meşe seçilmiş ve metalik kahve ile tasarlanarak mükemmel uyum yakalanmıştır. Gardırobunda kullanılan aynanın şıklığı odaya ferah ve geniş bir hava katacaktır. Komodinlerin geometrik kesimi, metal ayaklı oluşu modern görüntüsünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Karyola başlığındaki çizgiler lüksü ve modernliği bir arada tutuyor. Yatak odası takımı içerisinde bulunan şifonyer ve aynası, şıklığı ile takımı tamamlıyor.

Mermer Efektinin Gücü

Alfemo yatak odası takımları arasında Arven yatak odası modeli birçok kişi tarafından tercih edilen bir modeldir. Beyaz mermer efektinin gücü ile yatak odaları oldukça ferah ve göz alıcı. Mobilya ahşabında kullanılan ceviz malzemesi ile bronzun tasarımı mükemmel bir şıklık oluşturuyor. Aynalı gardırobu sayesinde yatak odaları olduğundan daha geniş gözükebiliyor. Ayrıca, gardıroplarda 3 farklı boy seçeneği sunan Arven, sizler için konforu ayağınıza getiriyor.

Rüya Gibi Bir Country

Alfemo mobilya country tarzda da oldukça iddialıdır. Özellikle Catherine takım ile bu iddiasını ispatlamakta ve rüya gibi bir takımı sizlere sunmaktadır.

Takımın aynalı dolabı oldukça şık ve gösterişlidir. Karyolasının yatak başlığı oval gelmekte ve takıma son derece uygundur. Şık bir şifonyere sahip olan takımda, şifonyerin ayakları torna ayak şeklinde tasarlanmıştır.

Rahatlık ve Modernlik Arayanlar İçin

Alfemo yatak odaları arasında şüphesiz ki en rahat takımlardan bir tanesi de Gravity Yatak Odası takımıdır. Hem şık hem de rahat olan bu yatak odası takımında baza mevcuttur. Yatak başlığı el işlemeciliği ile yapılmıştır. Ayrıca sadece Alfemo bünyesinde bulunan akordeon kapak sistemine sahiptir.

Vintage Tasarıma Yeni Yorum

Brooklyn Yatak Odası takımında meşe ağacının eşsiz güzelliği ile antrasit rengin baskın ve karizmatik duruşu birleşiyor. Vintage çizgiler içeren bu yatak odasında çekmeceler deri kulpludur.

Lüksün Rahatlığı

Alfemo mobilyada lüks çizgiler barındıran Escuda Yatak Odası rahatlığı ile de dikkat çekiyor. Yatak odası takımı içerisinde şifonyer aynaya bağlı led tv bulunmaktadır. Şifonyer aynası ve led tv birlikte istenilen yöne çevrilebilmektedir.

Escuda karyolada USB kablosuna uyumlu girişler ve Bluetooth girişi bulunmaktadır. Üstelik Bluetooth girişi gerek Android gerekse İOS olan telefonlarla uyumludur. Gardırop kapakları led aydınlatmalı olup kullanıcıya büyük yarar sağlamaktadır. Tasarımın içerisinde rahatlığa da ön veren Escuda servis sehpası ve ayarlanabilir kitap okuma lambasına da sahiptir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net