Bilgii.net

Alfemo Yaşam Üniteleri Modelleri

28.11.2018
Alfemo Yaşam Üniteleri Modelleri

Yaşam alanlarında, özellikle de salonlarda en önemli parça şüphesiz ki oturma gruplarıdır. Oturma grupları ne kadar güzel olursa geri kalan tasarımları yapmak da o kadar basit olur. Fakat oturma gruplarından sonra en önemli kısım nedir diye merak edilirse, elbette ki televizyon ünitesi ve çevresidir. Televizyon ünitesi ve çevresini odaya göre tasarlamak odanın daha şık görünmesini sağlar. Çağımızın teknolojik çağı olduğunu düşünürsek televizyon ünitesi olmayan bir ev düşünmek bile oldukça güç. Bu sebepten dolayı televizyon ünitesi dediğimiz yaşam ünitelerinin tasarımı için Alfemo’nun birbirinden güzel modellerine göz atmakta fayda vardır.

Keyfinize Keyif Katacak Bir Tasarım

Alfemo yaşam üniteleri arasında ilk dikkat çeken tarzı ve kullanışı ile Misty grubudur. Sade ve şık görünüşü ile oldukça tercih edilen bir modeldir. Özellikle raflara ayrılmış üst kısmı sayesinde kişiler, kitaplarını koyabilir ya da aksesuarlarını rahatça sergileyebilir.

Mükemmel Bir Tasarım Arayanlar İçin

Minimal ölçüleri sayesinde Arven Tv Üniteleri her eve rahatça uyum sağlar. Beyaz ve ceviz rengin uyumu ile göze hitap eden bir tasarım olan Arven Tv Ünitesi hem kullanışlı hem de şıktır.

Kullanışlı Tv Ünitesi Arayanlara

Alfemo Tv Ünitelerinin hepsi birbirinden kullanışlıdır. Fakat Marvin bunların içinde bir adım öndedir. Geniş alt bölmesi, rafları ve duvara asılan kapaklı dolabı sayesinde kişilere depolama alanı oluşturur.

Şıklık ve Modernlik Bir Arada

Gravity Tv Ünitesindeki detaylar oldukça şıktır. Bronz parçalar sayesinde görüntü olarak görenlerin ilgisini çekmektedir. Geniş kullanım yeri ve rafları sayesinde depolama alanı olarak oldukça kullanışlıdır. Bunun yanı sıra yerden yüksekliği göz önüne alınınca daha işlevsel bir konumda olduğu görülür.

Şıklığın Adresi

Infinity Yaşam Üniteleri şıklığı sevenler için doğru adrestir. Standart ölçüye sahip olan bu model her eve uygunluğu sayesinde kişilere kolaylık sağlıyor. Led aydınlatmalı Tv Ünitesi kullanış açısından farklılık oluşturmaktadır. Ahşabın rengi ceviz olan bu modelde altın detaylar mevcuttur. Yerden yüksekliği ile sevenlerinin hoşuna gitmektedir.

Davetkâr Bir Yaşam Ünitesi

Alfemo yaşam üniteleri arasında farklı bir tarz arayanlar için Catherine tarzı en uygun modeldir. Catherine Yaşam Ünitesi Country tarzı sayesinde oturma alanlarına farklı bir dokunuş yapmaktadır. Beyaz ağırlıklı çalışılan takımda torna ayaklar kullanılmıştır. Yaşam ünitesini oluşturan parçalar ise; Tv Ünitesi, orta sehpa ve yan sehpa şeklindedir.

Ahşap ve Modernlik Bir Arada

Vintage sevenler için oldukça iddialı bir tarz olan Brooklyn Tv Ünitesi depolama alanları için oldukça geniş özelliklere sahip bir modeldir. Ahşap ve antrasitin birleşimi ile göze oldukça hitap eden bir görünüme sahip olan Brooklyn Tv Ünitesi hem kullanışlı hem de şıktır.

Alaçatı Multi Modeli

Beyaz tonlarda oluşan Tv ünitesi oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Kullanılan kulplar porselen ve üst tablada ise işlemecilik oval şekilde gerçekleşmiştir. Açık raf sistemi kullanılarak kullanışlı bir dekorasyon sağlanmıştır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net