Bilgii.net

Alfemo Oturma Gruplarında Farklı Modeller

28.11.2018
Alfemo Oturma Gruplarında Farklı Modeller

Oturma odaları ev içerisinde yaşayan kişilerin bir araya geldiği, aynı zamanda da misafirlerin ağırlandığı evin en geniş, en kullanılan bölümüdür. Bu yüzden en çok özen gösterilen bölümü olması gerekir. Bu konuda Alfemo birbirinden şık ve güzel modellere sahip olan mobilyaları ile sizlerin yanında.

Klasik ve Modernlik Bir Arada

Kapitone modeller artık koltuk takımlarında da kendini gösteriyor. Bergamo Oturma Grubu da özenle döşenmiş kapitoneleri ile şıklığını gözler önüne sermektedir. Özellikle klasik ve modernliği aynı anda arayanlar için oldukça başarılı bir tercih olacaktır. Koltuklarda kullanılan kuş tüyü sünger sayesinde de rahat bir oturup sağlanacaktır.

Chester Tarzına Farklı Bir Yorum

Dante Oturma Grubu, Chester severlerin ilgisine sunuluyor. Özellikle oturma kısmında düz olarak tasarlanan görüntü modern bir tasarım sağlarken, sırt kısmında ve kollarda var olan Chester ise şıklığı ortaya koymaktadır. Oturma grubunun ayakları ahşap tasarlanarak Chester severler için göz alıcı bir tasarım oluşturmaktadır.

Rahatına Düşkün Olanlar İçin

Bazı kişiler oturma gruplarında her şeyden önce rahatlık ararlar. İşte her şeyden önce rahatlık arayanlar için Capri Oturma Grubunu mutlaka denemelidir. İnce kol yapısı sayesinde şık bir görüntü sağlar. Ayrıca standart ölçülere sahip olması sebebi ile her odaya uygundur. Desenli sırt minderleri oldukça farklı bir görüntü oluştururken dekoratif minderleri ile de rahatlığı yakalarsınız. Bunun yanı sıra Capri Oturma Grubu yatak olabilme özelliğine sahiptir. Böylece misafirlerinizi ağırlarken rahat edebilirsiniz.

Yüksek Yoğunluklu Sünger Desteği İle Rahat Oturum

Edith Oturma Grubu yapısındaki sünger sayesinde daha rahat oturum sağlar. Üstelik yatak olabilme özelliği ile rakiplerinden bir adım öndedir. Değişik dokularda kırlentleri dekoratif görünüm açısından oldukça şıklık sağlar.

Modernlik İsteyenlere

Son zamanların en tercih edilen modellerinden olan metal ayaklı Lucas Oturma Grubu yumuşak sırt minderi ile rahatlık sağlamaktadır. Şık ve dekoratif kırlentleri ile oldukça göz alıcı bir görünüm sağlayan Lucas, geniş oturma özelliği ile de rahatlığına düşkün olanların ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra ayak uzatma parçasına sahip olan Lucas Oturma Grubu, yorgunluğunuzu atmanız ve keyif yapmanız için birebir.

Rahatlık Daha Çok Rahatlık

Rahatına düşkün olanlar için bir başka model de Cameron Oturma Grubu modelidir. İnce kol yapısı zarif bir görüntü oluştururken ahşap ayaklarıyla da modernliği yakalamıştır. Modern çizgilerle tasarlanmış kırlentleri ve şıklıkla rahatlığı bir arada tutan berjeriyle göz alıcı bir tasarıma imza atmıştır.

Palmira Oturma Grubu İle Gelen Rahatlık

Soft sünger kullanılan Palmira Oturma Grubunda kullanıcılar oldukça rahat etmektedir. Oynar başlıklı sırt desteği sayesinde oturum daha rahat olmaktadır. Sırt kısmında bulunan kapitoneler ile görünüş itibariyle şıklığı temsil etmektedir. Kol kısmının özel olarak tasarlanmış olması Palmira Oturma Grubunu birçok rakibinden ayırmaktadır.

Her Tarza Uygun Oturma Grubu

Alfemo Oturma Grupları arasında yer alan Garcia Oturma Grubu standart ölçüsü sayesinde her eve uygundur. İnce kol yapısı sayesinde zarif bir görüntüye sahip olan Garcia Oturma Grubu, ahşap ayakları ile hem modern hem de şık bir tasarımı gözler önüne seriyor. Ayrıca yatak olma özelliği ile yaşam alanlarında oldukça kolaylık sağlıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net