Bilgii.net

Alfemo Çocuk Odaları Modelleri

28.11.2018
Alfemo Çocuk Odaları Modelleri

Çocukların odası da diğer odalar gibi kendine özgü tasarlanmalıdır. Üstelik çocuk odalarını tasarlarken hayal gücünden fazlasıyla faydalanılır ve sonuç olarak eğlenceli işler ortaya çıkar. Çocukların oynayacağı, uyuyacağı hatta ders çalışacağı odayı renge, mobilyaya, perdeye, aksesuara göre tasarlayabilir ve onların odasını kişiselleştirebilirsiniz.

Çocuk odası tasarımı yapmadan önce birçok fikir akılda belirir. Hangisinin seçileceği konusunda insan şaşırır. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya iseniz, Kids & Teens’ in eşsiz tasarımlarına göz atabilirsiniz. Birçok kız ve erkek çocuk grubu seçenekleri ile çocuklarınızın uyku ve yaşam alanını güzelleştirebilirsiniz.

Ballerina İle Soylu Bir Uyku

Kız çocukları için masalsı bir atmosfer oluşturan Ballerina modeli, kumaş detaylarında gül desenleri kullanmıştır. Ahşap detayları ona klasik bir hava vermiştir.

Disney Artık Odalarda

Kız çocuklarının en sevdiği Disney karakterlerinden olan Elsa ve Anna artık odalarda. Karlar Ülkesi’ nin renkleri ile tasarlanmış Frozen Elsa ve Anna’yı odalara getiriyor. Üstelik şıklık, göz alıcılık da cabası. Oda içerisinde kullanılan geniş çekmeceli masa sayesinde eşyalar daha düzenli ve kullanışlıdır. Takımın içerisindeki kapakların ve çekmecelerin kulpları kristal şeklindedir. Dolap üzerinde kar figürleri mevcut olup özel tasarlanmış yatak örtüsü de vardır.

Ekstra Depolama Alanı

Depolama alanı konusunda geniş bir alana sahip olan Micasa Çocuk Odası renk uyumu sebebiyle oldukça güzeldir. Beyaz ve hayal pembesinin uyumu ile tasarlanan Micasa Çocuk Odası, şifonyer, yatak, dolap ve kitaplığa sahiptir. Yatak başlığında perdeli detay mevcut olup başlık çatı şeklindedir. Bunun yanı sıra Micasa Çocuk Odası dolap ve şifonyerlerin yanı sıra kitaplıkla da depolama alanına sahiptir.

Romantizm Seven Kızlar İçin

Romantizm ve eşsiz tasarımın bir arada kullanılmasıyla oluşan Rosa Çocuk Odası oldukça ilgi çekicidir. Şık ve zarif görüntüsü ile uzun yıllar kullanılabilecek bir yatak mevcuttur. Çekmecelerin içi kız çocuklarının aksesuarlarını alacak şekilde tasarlandı. Bunun yanı sıra dolaplar ve şifonyer depolama alanı için yeterli bir yere sahiptir.

Küçük Kaptanlara

Mavi özgürlüğün rengi olarak bilinir. Mavisiz yapamayan erkek çocuklarına Admiral Çocuk Odası takımı şiddetle tavsiye edilir. İçerisinde mavi, beyaz ve ceviz ağırlıklı renk tasarımı mevcuttur. Özel tasarlanmış karyolası, dolabı, şifonyeri ile bambaşka bir âleme götürecek türden bir tasarımdır.

Şimşek McQueen

Cars Çocuk Odası takımında araba sever çocuklar için tasarlanmış birbirinden farklı takımlar mevcuttur. Özellikle Şimşek McQueen ile çocuklar yarış âlemine hızlı bir giriş yapıyor.

GP’s Racer

Bazı çocuklar araba yarışına bayılır. Özellikle küçük yaştan itibaren arabalara tutkun olan bu çocuklar için özel olarak tasarlanmış yarışçı arabası tarzında odalar onların ilgisini çekiyor. GP’s Racer yarış arabaları konseptinde tasarlanmış çocuk odalarında çocuklar zevkle uyumaktadır.

Spiderman Odalara Geliyor

Birçok çocuk dünyanın en ünlü kahramanlarından biri olan Spiderman’i çok seviyor. Spiderman kendi orijinal lisansı ile artık odaları süslüyor. Renkleri, örümcek ağları, her şeyiyle beraber tasarlanmış bir odada uyumak çocuklar için artık hayal değil.

Depolama alanlarından şifonyerin üzerinde dijital baskılı Spiderman baskısı mevcuttur. Masasının çekmecelerinde yeterli depolama alanı vardır. Böylece daha düzenli bir oda görünümü sağlanır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net