Bilgii.net

Ahşap Yer Döşemesi Modelleri ile Dekorasyona Şıklık Katın

10.10.2018
Ahşap Yer Döşemesi Modelleri ile Dekorasyona Şıklık Katın

Bir evin iç cepheden gösterişli ve görünmesini sağlayan en önemli iki unsur duvarlar ve yer döşemesidir. Bu kadar önemli bir yere sahip olan yer döşemesinin de bu öneme sahip olacak şekilde tasarlanması ve tercih edilmesi gerekir. Duvar dekorasyonu ve yer döşemeleri birbiri ile bağlantılı olduklarından dolayı ikisinin de uyum içinde olması son derece önemlidir. Yer döşemeleri barınma ihtiyacının başladığı andan itibaren karşımıza çıkan bir olgudur. Barınağın en temel unsurunu ve ilk unsurunu oluşturan bu ögelerin önemi ve çeşidi günümüzde de oldukça fazladır. Birbirinden farklı pek çok marka tarafından pek çok yer döşemesi modelleri oluşturulmaktadır. Bu yer döşemelerinde kullanılan malzemeye göre yer döşemelerinin özellikleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Yer döşemesi olarak tercih edilen malzemelerden biri olan ahşapta bu konuda en dayanıklı ve en çeşitli yer döşemesinden birini oluşturur.

Çeşit Çeşit Ahşap Yer Döşemesi Modelleri

Ahşap yer döşemesi modellerinin ve renklerinin bu kadar fazla oluşu kullanıcılarının beğenilerinin farklı olmasından ve ihtiyaçların farklı gelişmesinden dolayı kaynaklanır. Ahşap yer döşemesi modelleri içerisinde tercih yapacak olan kişilerin kimisi tamamen estetik amaçlı düşünerek estetiği ön planda tutarken kimisi de özelliklere dikkat ederek ahşabın ısıya karşı direncine ve yalıtımına göre tercihini yapar. Bu sebeple de ahşap yer döşemesi konusunda çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Özellikle de evinizde etkileyici ve gösterişli bir görünüm elde etmek istiyorsanız tercihiniz mutlaka ahşap yer döşemesinden yana olmalıdır. Bu sayede hem yalıtım hem de estetik anlamda en doğru malzemeyi tercih etmiş olursunuz.

Ahşap Yer Döşemesi Fiyatları

Ahşap yer döşemesi tercih yapacaksanız öncelikle mutlaka fiyat araştırması yapmanız gerekiyor. Ahşap yer döşemesi olarak bilinen kik ağacı da doğada uzun yıllar yaşayan, sert bir yapıya sahip olduğundan dolayı en fazla tercih edilen ahşap yer döşemesi malzemesi olmuştur. Dayanıklı ve uzun ömürlü oluşu ile ahşap yer döşemeleri taş ve plastik döşemelere göre daha pahalı olmaktadır. Metreküp olarak satılmakta olunan kik ağacı ahşap döşemeleri estetik anlamda size istediğiniz görüntüyü sunacak, evinizin görselliğini koruyacaktır. Özellikle de doğal malzemelerden yana olanlar için dekorasyona doğallık katılması için bu modeller tam anlamıyla ideal olacaktır. Genellikle kır evlerinde ve villa tarzı evlerde tercih edilmektedir.

Ahşap Dekorasyon İle Doğallığın Keyfini Sürün

Parke ve plastik yer döşemesine göre ahşap yer döşemesi daha doğal, daha uyumlu ve daha görsel bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Ekonomik anlamda parke ve plastik malzemelere göre daha pahalı olan ahşap yer döşemeleri bu fiyat farkını evinize fazlasıyla yansıtacaktır. İstediğiniz ölçüde entegre sistem sayesinde kolayca elde edilen bu ürün tüm alanları kolay bir şekilde kaplanmasını sağlar. Aynı zamanda ahşap bakımı ve temizliği kolay olduğundan dolayı her zaman ışıl ışıl zeminlere sahip olabilirsiniz. Evinizde temizlik ve gösteriş hüküm sürsün istiyorsanız mutlaka ahşap yer döşemelerine bir şans vermeli ve bundan pişman olmadığınızı görmelisiniz. Sizi ve evinizi ayrıcalıklı kılacak bu yer döşemesini alanında profesyonel olan kişiler ile çalışarak daha güzel ve kullanışlı bir formata dönüştürebilirsiniz.

Ahşap Yer Döşeme Modelleri

Ahşap Yer Döşemesi Monteleme Örneği.

Havuz için Ahşap Yer Döşemesi

Beyaz Ahşap ile Yer Döşemesi

Cilalı Ahşap Yer Döşemesi

Koyu Renk Ahşap Yer Döşemesi

Rengarenk Ahşap Yer Döşemesi Örneği

Havuz Alanı için Ahşap Yer Döşemesi

Salon için Ahşap Yer Döşeme Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net