Bilgii.net

Ahşap Desenli Duvar Kağıtları Modelleri

03.10.2018
Ahşap Desenli Duvar Kağıtları Modelleri

Duvar kağıtları ile ufak dokunuşlarla evinizin havasını baştan aşağı değiştirmek mümkün. Günümüzde oldukça ilgi gören duvar kağıtları hemen hemen her eve girmeye başladı. Gerek kullanım kolaylığı gerek ise yarattığı ambiyans ve ürün çeşitliliği ile oldukça revaçta. Oldukça fazla tercih edilen modellerden biri de ahşap desenli duvar kağıtları.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi, çeşitlerin artması ve seçeneklerin çoğalması ile birlikte eskiden yalnızca çiçekli ve simetrik desenlerden ibaret olan duvar kağıtları yerini bin bir çeşit modele bırakıyor. Bu noktada karar vermek oldukça zorlaştığı gibi insanlar binlerce çeşit model arasında kayboluyor bazen. Öyleyse daha fazla kaybolmadan; duvar kağıdı seçiminde bulunacak olanlar açısından evlerimizde son dönemde çok yaygınlaşan duvar kağıdı modellerinden ahşap desenli duvar kağıtlarını ayrıntılarıyla inceleyelim.

Ahşap Desenli Duvar Kağıtları Nerelerde Kullanılır?

Ahşap desenli duvar kağıtları genelde evlerimizin salonlarında ve oturma odalarında tercih edilmesiyle birlikte artık banyo ve mutfaklarımıza kadar girmiş bulunuyor. Burada önemli olan ahşap desenli duvar kağıtları gibi iddialı modellerde odamızın bir veya en fazla iki duvarına uygulamak. Bu modeller özellikle televizyon ünitelerinin arkalarında çok fazla uygulanmakla birlikte istenen her yere uygulanabilmektedir.

Neden Ahşap Desenli Duvar Kağıtları?

Gerek verdiği zerafet gerek ise ağır duruşuyla ahşap asla modası geçmeyecek bir model. İnsanlar evlerinde gerçek ahşap kullanmak istediklerinde maliyeti artıyor, fiyatlar gözlerde dağ gibi yükseliyor…

Bu noktada ahşap desenli duvar kağıtları hem cepleri yakmıyor hem de gerçek ahşabı aratmıyor. Temizliğinin oldukça rahat olması ve kullanım kolaylığı da tercih edilmesinin en büyük sebepleri arasında yerini alıyor. Kolay ulaşılıyor , zor vazgeçiliyor. Uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkün.

Ahşap deseni abartısız, doğal duruşuyla hem göz yormuyor hem de uygulaması oldukça kolay.

Ahşap Desenli Duvar Kağıtları Modelleri

Çeşit çeşit, renk renk ve desen desen duvar kağıtlarının piyasada var olmasıyla birlikte ahşap renkli duvar kağıtlarının da pek çok çeşidi ve renk çeşitliliği bulunmaktadır.

Açık tonlardaki ahşap desenleri evinizi daha büyük gösterecek daha ferah bir hava katacaktır. Güneş almayan veya daha karanlık olan odalar için, ferah bir mutfağa kavuşmak isteyenler için, açık renkli ahşap desenli duvar kağıtları önerilmektedir. Açık tonlar hemen hemen her mobilyayla uyum sağladığından çok fazla tercih edilmektedir. Sanılanın aksine açık renk olması sizi asla korkutmasın temizliği de oldukça basit bunun için yalnızca nemli bir bez yeterli olacaktır.

Koyu tonlardaki ahşap desenli duvar kağıtları ise daha sofistike ve iddialı duruyor. Ağır duruşuyla ve yine hemen hemen her mobilya ile uyum sağlamasıyla oldukça tercih edilen bir model. Koyu tonlar hep kasvetin göstergesiymiş gibi düşünülse de sanılanın aksine ahşap desenli duvar kağıtları evinize bambaşka bir zerafet katıyor.

Ahşap Desenli Duvar Kağıtlarının Fiyatları

Günümüzde evimizin bir duvarını gerçek ahşap ile kaplamak istediğimizde masraflar gözlerde büyür ve sonuç olarak çoğu zaman bu sadece hayal olarak kalır ve gerçekleştirilemez. Oysa ki ahşap desenli duvar kağıtları gerçek ahşaba nazaran uygun fiyatıyla herkes için ulaşılabilir hale geliyor, hayallerinizi gerçekleştiriyor, rüyaları süsleyen evler sadece rüyalarda kalmıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net