Bilgii.net

Enza Home TV Üniteleri İle Şık Tasarımlar

20.10.2018
Enza Home TV Üniteleri İle Şık Tasarımlar

Eve girildiği andan itibaren zamanımızı en çok harcadığımız yaşam alanlarından birisi, televizyonun bulunduğu bölümlerdir. Tam da bu noktada yenilikçi tasarımları ile Enza Home sayesinde salonlarımız yeniden hayat buluyor. Salon ve yemek odasının dekorasyonunun büyük bir bölümünü oluşturan TV üniteleri ile evinize bambaşka bir hava katılması vaat ediliyor. Evinizin ve hayatınızın vazgeçilmezi olan televizyonlarınızı tamamlayan ve her bütçeye uygun bir şekilde tasarlanan bu koleksiyonu Enza Home mağazalarında ve ve Enza Home internet sitesinde bulabilirsiniz.

Mistral TV Ünite ve TV Sehpaları

Eskiyi yeniyle buluşturan tarzıyla ayın ürünü olan Mistral TV Ünitesi, minimal tasarımıyla dikkat çekmektedir. Kullanışlı yapısı ve şık görünümüyle kullanıcıya sunduğu rahatlık ise bambaşka. Arizona ceviz ve parlak vizon krem renginin birleşiminden doğan sade şıklığı seriye özel üretilen ahşap kulplar tamamlıyor. Depolama imkanı da sunan şık çekmeceler, kapaklı bölmeler ve aksesuarlarınızı sergileme imkanı veren açık raflar ünitenin bir bütününü oluşturuyor. Mistral TV Ünitesinin bu şık tasarımına sahip olmak isterseniz, 1.089,88 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda tasarımı tamamlayıcı nitelikte Mistral TV Sehpası da 715,91 TL’den satışa sunulmaktadır. Tasarımları tamamlamak için, Mistral koleksiyonunun diğer ürünleriyle kombin yapmayı tercih edebilirsiniz.

Infinity TV Ünite ve TV Sehpaları

TV ünitesi anlayışına yepyeni bir boyut getiren Infinity, bilinen tarzın dışına çıkıyor. Renk seçimleriyle alıcıyı büyüleyen tasarımcılar bu ünitede, parlak beyaz ve bronz rose renginin kombinini yakalamıştır. Tüm Infinity serisinde aynı tasarım ve çizgi geçişlerinin kullanılması da, kullanıcıya bütünlük ve tamamlanmışlık hissi vermektedir. Şık tasarımının yanı sıra parlak yüzeyi kolay temizlenebilen ve çizilmeye karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Çekmecelerde kullanılan özel frenli menteşe ve ray sistemi sayesinde, kullanışlı bir deneyim sunmaktadır. TV Ünitesinin üst kısmını oluşturan üç kapaklı duvar ünitesi ve duvar rafı, çok amaçlı olup istenilen duvara monte edilebilmektedir. Infinity serisinin tamamına sahip olmak isterseniz, TV Sehpası için 1.080 TL, TV Sehpası Duvar Modülü için 384 TL, TV Sehpası Duvar Rafı için 336 TL ve son olarak TV Sehpası 3 Kapaklı Üst Dolap için 645 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Bolero TV Ünite ve TV Sehpaları

İlk bakışta tasarımındaki yoğunluğa hayran olacağınız bir TV ünitesi olan Bolero, kullanıcıya Retro şıklığı sunmaktadır. Seri üzerinde kullanılan ve ürüne özel seçilen Hint ceviziyle parlak siyahın uyumu görülmeye değer bir kombin oluşturuyor. Geçişli koyu ahşap yüzey üzerine konulan parlak siyah temperli cam bölme ve tabanlar, hem farklı hem de dayanıklı bir kullanım sözü veriyor. Kulp ve ayak kısımlarında da ahşap malzeme kullanılmıştır. TV ünitesinde yer alan duvar modülleri çok amaçlıdır ve istenilen duvara montajı yapılabilir. Ayrı ayrı bölümler şeklinde tasarlanması sayesinde, istenilen oda boyutu ve şekline göre düzenlenebilir. Bolero TV Ünitesi hem bütün parçaları ayrı hem de iki farklı bütün şeklinde satışa sunulmuştur. Midi TV Ünitesi televizyon alt ve duvar parçasıyla beraber 1.388 TL olarak, Maxi TV Ünitesi ise bütün parçalar içinde olacak şekilde 4.047 TL’den alıcıyla buluşmaktadır.

TV Ünitelerinde Farklı Renkler

Desenli TV Üniteleri

Modern TV Üniteleri

Klasik TV Üniteleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net