Bilgii.net

Enza Home Sehpalar

20.10.2018
Enza Home Sehpalar

Evlerimizin tamamlayıcı aksesuarlarından biri de sehpalardır. Salonda tercih edilen oturma gruplarına uyum sağlaması ve kullanışlı olması en önemli önceliklerdendir. Tam bu noktada Enza Home, her tip salona uygun çeşit çeşit bir katalog sunmaktadır. Farklı beğenilere göre alternatifler yaratarak, ulaşılabilir tasarım anlayışı vaat etmektedir. Enza Home, bağlı bulunduğu Yataş Bedding aracılığıyla, 45 ülkeye ihracat yapabilen ve konforu dünya çapına yayan bir markadır. Böylesi geniş yelpazeli bir markanın, tasarım ve rahatlığa verdiği önem de göz önüne konulduğunda ortaya çıkan ürünlerin kalitesine şaşırmamak gerekir. Üstelik internet üzerinden yapılan satışlar ile beraber, hiç yorulmadan şık tasarımlar ayağınıza kadar geliyor. Kaliteyi estetikle buluşturmayı ilke edinmiş bir markanın en beğenilen sehpa modellerine yakından bakalım:

PIN Sehpa Serisi

Pin serisi, Enza Home internet sitesinde %30 indirimli olarak ayın ürünü başlığıyla satışa sunulmaktadır. Ceviz rengi ayak kısmı sayesinde, seçilen her renge uyum sağlayabilmektedir. Renk alternatifi olarak beyaz, sarı ve mavi önerilmektedir. Yuvarlak bir yapısının olmasının yanı sıra kenarlarındaki çıkıntı alan herhangi bir düşme veya dökülme riskine karşı kullanışlı bir tasarım sağlamaktadır. Küçük, orta ve büyük olarak çeşitli boyutlara ayrılan Pin Yan Sehpa serilerini, benzer tasarımdaki geniş ölçüdeki Pin Orta Sehpa tamamlamaktadır. Küçük Pin Yan Sehpalar 299,05TL; orta Pin Yan Sehpalar 306,77TL; büyük Pin Yan Sehpalar ise 328,54TL’den alıcıyla buluşmaktadır. Aynı zamanda yan sehpaları Pin Orta Sehpa ile tamamlamak isterseniz, 649,35TL gibi uygun bir fiyat ödemeniz yeterli olacaktır.

Polka Sehpa Serisi

Beyazın asaleti olarak görücüye çıkan, Polka serisinde ilk göze çarpan şık beyazlığı oluyor. Sehpa bacaklarının üst tablayla buluştuğu noktadaki ayrım, tasarıma ayrı bir hava katmakta. Beyazın ve sadeliğin göz alıcı birleşiminden ilham alınarak tasarlanan bu seride, bir orta bir de yan sehpa modelleri bulunmaktadır. Alçak orta sehpa tercihinde bulunan alıcılara göre kaçırılmaz bir fırsat olan Polka serisinde, genişlik ve ferahlık ön planda tutulmuştur. Tercihini bu seriden yana yapmak isteyen alıcılar ise, Polka Orta Sehpa için 558,93 TL; Polka Yan Sehpa içinse 418,36 TL ödeyebilmektedir.

Lisa Sehpa Serisi

Alışılmış tasarım fikirlerinin dışına çıkarak kullanıcıya bambaşka bir görünüm vaat ediyor, Lisa Sehpa Serisi. Sehpalarda kullanılan kare ve çukur görüntüsü, adeta bir tepsi rahatlığı sunuyor. Ayaklarının 1. Sınıf kayın ağacından yapılması da, değişik tarzına katkı sağlıyor. Herhangi bir dökülmeye, çizilmeye veya kaymaya karşılık oluşturulan tepsi formundaki üst tablası mdf lake boyasıyla tamamlanıyor. İki farklı ölçüsüyle kullanıcıya yeni nesil zigon sehpa deneyimi sunuyor. Küçük ve orta modellerin bulunduğu seride, fiyatlar 538TL ile 598TL arasında değişmektedir.

Mistral Sehpalar

Mistral, orta sehpa düşüncesini kahve sehpası anlayışıyla birleştirerek değişik bir kullanım vaadiyle karşımıza çıkıyor. İki farklı malzemeden yapılan ve Arizona ceviziyle Vizon kreminin birleşiminden tasarlanan bu model, değişik depolama alanları vaat ediyor. Beyaz lake kısımda bulunan geniş çekmece gizli bir depolama alanı verirken, ahşap kısımdaki raf bölmesi ise kitap ve dergi saklamak için ideal olmaktadır. Bu kadar özelliğe sahip bir orta sehpaya sahip olmak isterseniz, ödemeniz gereken ücret ise sadece 592,96 TL olacaktır.

Klasik Sehpa Modelleri

Modern Sehpa Modelleri

Desenli Sehpa Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net