Bilgii.net

Enza Home Mutfak Masası ve Sandalyeleri- En Şık Tercihler

20.10.2018
Enza Home Mutfak Masası ve Sandalyeleri- En Şık Tercihler

Sabah yapılan keyifli kahvaltıların, öğlen çayıyla beraber kurulan sofraların ve akşam yemeğindeki huzurun yeri başka hiçbir şeyle doldurulamaz. Bütün bu anlarda, rahatlığı ve fonksiyonelliği içinde barındıran yemek masaları çoğu kullanıcının tercihidir. Öte yandan bir mutfak setinin, mutfağı tamamlayıcı nitelikle ve özgün bir tasarımının olması da tercih sebeplerindendir. Enza Home, yeni çıkardığı birbirinden eşsiz tasarım ve rahatlık harikası mutfak setleriyle, sizi klasik mutfak anlayışından çıkarmayı amaçlıyor.

Intro Mutfak Seti

Kumaş kaplamalı konforlu sandalyeleriyle kullanış ve tasarımı bir araya getiren Intro Mutfak Masası, yalın ve şık bir tarzı temsil ediyor. Modern bir tasarıma sahip olan Enza Home’un yeni mutfak seti kullanıcıya, özel renk ve desende ahşap renkli kaplamalı üst yüzey sayesinde şıklık vaat ediyor. Intro Mutfak Masası ve Via Sandalyelerin alt kısımlarının uyumlu ahşap malzemeden yapılması, tasarımın tamamında bir bütünlük ve uyum yaratmaktadır. Aynı zamanda tasarım içerisinde kullanılan dayanıklı füme cam ve dayanıklı ahşap ayaklar da setin fonksiyonelliğini ön plana çıkarıyor. Öte yandan kolayca temizlenen ve taşınabilen masa ve sandalyeleriyle, her alanda rahatça kullanım sağlamakta. Enza Home tarafından yeni görücüye çıkan Intro Mutfak Seti’nin masa fiyatları ise ahşap seçenekte 1.245TL iken, cam olan seçenekte ise 1.495 TL’dir. Masaya ek olarak sandalye fiyatları da adet başına 409 TL’dir.

Novel Mutfak Seti

Bilinen sert köşeli mutfak masalarını unutun. Oval tasarım formuyla yumuşak ve doğal bir etki yaratan Novel Mutfak Seti, doğal ahşap yapısı ve minimal çizgileriyle bambaşka bir mutfak deneyimi sunuyor. Novel Mutfak Seti köşeleri yumuşatmak ve pürüzleri törpülemek için tasarlanmış. Geniş açılı inen sağlam ahşap bacakları ve özel renkteki MDF üst yüzeyiyle sağlamlıkla şıklığı bir araya getiriyor. Eğer mutfağınız küçükse veya mutfak masasının çok yer kaplamasını istemiyorsanız, Novel Mutfak Masası tam aradığınız ürün. Açılır masa özelliğiyle gerektiğinde büyüyerek, yeterli alana sahip olunmasını sağlamaktadır. Benzer tasarıma sahip 4 adet Tilya Sandalye ile beraber satılan Novel Mutfak Seti’nin fiyatı ise, Novel Açılır Mutfak Masası 1.795 TL; Tilya Sandalye 419 TL’dir.

Daisy

Daisy Mutfak Seti, mutfağınızı adeta modern bir kafedeymişçesine bir hava katacak. Özel renk ve desen kaplamalı ahşap malzemesi ve modern tasarım çizgisiyle dikkat çeken Daisy Mutfak Masası, mutfak dekorasyonunu çağdaş ve şık tarzıyla ele geçiriyor. Geometrik formu, özel desenle kaplı üst yüzeyi ve tasarımın vurucu noktası olan dayanıklı metal ayaklar tasarımın diğerlerinden ayrılmasını sağlıyor. Mutfakta pratiklik arayanlar içinse kolay temizlenme ve taşınma özelliğinin olması ise, bulunmaz bir fırsat adeta. Hem yer tasarrufu hem de şıklık için tasarlanan yuvarlak ve çiçek yapraklarını andıran üst tablasının geçişli ahşap desenleri mutfakla büyük uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda ahşap metal karışımından meydana gelen Veny Siyah Ceviz Sandalyeler ile tam uyum sağlayan metal masa bacakları, tam bir kapanma ve yer tasarrufu da sağlıyor. Bu şıklığa ulaşmak için ise Daisy Mutfak Masası için 1.649 TL, Veny Sandalye Siyah Ceviz için ise 347 TL ödemeniz yeterlidir.

Riva Mutfak Seti

Swing Mutfak Seti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net