Bilgii.net

En Şık Metal Duvar Süsleri

20.10.2018
En Şık Metal Duvar Süsleri

Günümüz ev dekorasyonlarında özellikle yeni evli çiftlerin hayallerini süsleyen kendilerine ait yaşam alanlarını nasıl güzelleştirmeleri gerektiğine dayalı birçok yazı okuduklarını görmekteyiz. Evlerini dizayn ederken duvarları nasıl doldurmaları ve şık göstermeleri adına yapılan küçük bir araştırma sonucunda şık metal duvar süslemeleri başta yer almaktadır.

Odaların her birinin kendine has dekoru bulunmaktadır. Odaları tamamlayan ve sınır oluşturan duvarlar için ise yeni teknolojiler ve yeni beyinler ışığında farklı süsleme teknikleri açığa çıkmaktadır.

Havalı ve modern bir tarz oluşturmak isteyen kişiler metal duvar süsleri modelleri tercih edebilirler. Evin konseptine uyum sadece renk ile değil ürün çeşitliliği ile de olmalıdır. Demir, bakır gibi metal eşyalar modern evlerin olmazsa olmazlarıdır.

Metal materyal kullanılarak yapılmış fotoğraf çerçeveleri, resim tabloları, duvar saatleri, raflar gibi buna benzer bir çok dekoratif eşyalar kullanım açısından çok hoş bir şıklık sunacaktır.

Bazı kişiler metalin ağır olabileceğini düşünüp kullanımı rahat olmaz diyebilir. Fakat devamlı elinizin altında olacak bir şey olmadığı için aynı zamanda dekorasyona önem verenler için hiçte olumsuz bir yargıya girmenize gerek yok. İnce işlenmiş tel şeklinde metallerle şıklık kazanan duvar süslerini de kullanabilirsiniz. Buda artı bir altarnatif olarak sunulabilir.

Bunun yanında metal duvar süslerini sadece ev içinde değil ofisinizde de şıklık ve modern bir bakış yaratabilmek için kullanılabilir. Özellikle üç boyutlu metal duvar süsleri ideal bir seçim olacaktır.

”Evimde bu metal duvar süslerini nasıl kullanmalıyım?” ya da ”Evim için nasıl bir metal duvar süsü almalıyım?” sorularına cevap olarak:

Her iki soruya da cevap vermek gerekirse, eğer evim küçük ve ben bu duvar süslerini salonda tercih ediyorum diyorsan, ufak karakteristik olan süslere bakabilirsiniz. Hem bulunduğunuz ortama şıklık katacak hem de odanın içini daraltacak bir engel oluşturmayacaktır. Diğer bir seçenek olan geniş, büyük evler için ise sanatsal, metalden yapılmış ve büyük resim tablosu bunun için biçilmiş bir kaftandır. ”Evim geniş; ama duvarımda büyük boyutta obje bana göre değil.” diyenler için ise küçükten büyüğe sıralanarak yapılan kelebek gibi, yada resim çerçeveleri gibi objeleri duvar şıklığını yaratmak adına kullanabilirsiniz.

Çocuk odasında kullanabileceğiniz hem odaya sıcak bir atmosfer katıp hem de ince bir modernlik katmak gibi bir niyetiniz varsa renkli metal duvar süsleri ideal bir seçim olacaktır.

Son zamanlar vintage tarzını seven kişiler karşımıza çok fazla çıkmaktadır. 1950-60 yılların reklam panolarının dokusunu taşıyan metal duvar süsleri de bu tarz için tercih edilebilir.

Mutfaklar için de metal duvar süsleri kullanılabilir. Hem kullanışlı hem de şık bir hava katan kepçe ve büyük boyutlu kaşıkların asıldığı metal objelerin duvara monte ettiğiniz kısmında dekoratif resimler kullanabilirsiniz.

Koridorunuz geniş ise eskitilmiş metal görünümlü ayakkabı rafları kullanımı ve yanına asabileceğiniz aynı renk tonunda, desenli metal anahtarlık şıklık adına mükemmel bir seçim olacaktır.

Yatak odası için bu dönemde çokça karşımıza çıkan eşlerin isimlerinin yazılı olduğu ve ortasında kalp olan küçük duvar süsleri ise odaya ayrı bir şıklık katacaktır.

Metal Izgara Pano

Metal Ağaç Desenli Duvar Panosu

Metal Ayna Modelleri

 

Metal Duvar Saatleri

Metal Çerçeveli Duvar Aynası

Metal Tabak Dekorları

Metal Duvar Mumlukları

Metal Bisiklet Duvar Süsü

Metal Kelebek Duvar Süsü

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net