Bilgii.net

3 Katlı Villa Projesi ile Hayalinizdeki Eve Sahip Olun

10.10.2018
3 Katlı Villa Projesi ile Hayalinizdeki Eve Sahip Olun

Ferah, lüks ve büyük bir villada yaşamak isteyenler için birbirinden farklı villa projeleri yer almaktadır. Hepsi de uzman ve profesyonel kişiler tarafından hazırlanan bu projeler kapsamında hem sizlere fikir verecek hem de proje işleminden önce yapmanız gereken birkaç önemli detaydan bahsedeceğiz. Öncelikle çoğu kişinin hayalini süsleyen villalar hakkında bilgi verelim. Özel bir alanda kurulan olan villaların en önemli özelliği müstakil yapılar olması. Villa ister site içi olsun ister tek başına bir alanda kurulu olsun, villalarda üst kat veya alt komşu gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle özgür ve rahat bir ev ortamı sağlar. Bu özelliği sayesinde de çoğu kişimin gönlünü kazanmayı başarmıştır. Şahane villa projelerinden derlemiş olduğumuz plan örnekleri ile yazımıza devam edecek ve size fikir verecek olan detaylar ile de bu süreçte yanınızda olduğumuzu belli edeceğiz. Unutmayın ki kendi evini kedi tasarlayan ve istekleri doğrultusunda proje çizdiren kişiler o evlerde her zaman daha mutlu olmaktadır. İlham verici plan detaylarımız aşağıda siz değerli okuyucularımız için liste halinde sunulmuştur. Keyifli okumalar dileriz.

Dikkatinizi Çekebilir; 2 Katlı Villa Planı

3 Katlı Villa Planı

Öncelikle 3 katlı villaların oldukça gösterişli ve büyük villalar olduğunu söyleyelim. Metrekareleri birbirinden farklılık gösteren bu villaları farklı fikirler ile çok daha gösterişli ve kullanışlı bir formata dönüştürebilirsiniz. Şimdi fikirlerimiz bir göz atalım..

  • Renkli ve geniş bir bahçe ile çevrilmiş olan 3 katlı villa projesi huzur arayanlar için hayalleri süsleyen nitelikte, rüya gibi bir mimariye sahiptir. Villanızın dört tarafını da en iyi peyzajlar ile tasarlayabilirsiniz.
  • Villanın dış görünümü ve estetik duruşu oldukça önemlidir. Bu nedenle dış duvarda katmanlı mimarı, taş kaplama duvar ve modern çatı ile çağ atlayan bir villa inşa ettirebilirsiniz.
  • Villanın tavan arasını yarım kat şeklinde tasarlayarak farklı ve egzotik bir villa görünümü yakalayabilirsiniz. Hem modern hem de hayallere yakışır bir villaya kavuşabilirsiniz.
  • Eski Osmanlı konaklarını andıran villalar ise günümüzde oldukça moda. Bu villalardan ilham alarak kendi klasik ve görkemli villanızı tasarlayabilirsiniz.
  • Asimetrik ve geometrik yapılar dikkatinizi çekiyorsa, asimetrik yapıda bir 3 katlı villa projesi ile geniş teras alanı oluşturabilirsiniz.
  • Eski İngiliz köşklerini andıran villalar da günümüzde en şahane villalar arasında yerini alıyor. Özellikle de beyaz ahşabın ve kırmızı tuğlaların uyumundan meydana gelen bir 3 katlı villa projesi hem lüks hem de country tarzı ile birlikte size yeşil natürel efektler sunacaktır.

Villaları yapan müteahhit villaların size teslimini birden fazla yöntem ile yapabilir. Bu teslim yöntemlerine göre villanızın inşa aşaması ve sizin ödeyeceğiniz miktar farklılık gösterir. Anahtar teslim 3 katlı villa projesi, temel dâhil ve oturulacak kısım eksiksiz olarak bitirilerek size teslim edilir. Yanı tüm odalar, mutfak, kapılar, petekler, armatürler, banyo dolapları, yer döşemeleri, priz ve anahtarlar, boya, fayans vb. tüm alanlar. İleri kaba teslim 3 katlı villa projesi de içerisinde çelik montajın yanı sıra, yağmur olukları, çatı, izolasyon, dış kaplama, PVC pencereler ve dış kapı, sıhhi ve elektrik tesisatı, duvar vb. detaylar ile halinde teslim edilir.

3 Katlı Ev Projesi

3 Katlı Modern Ev Planı

Triblex Ev Planı

Şık tasarımı ile dikkat çeken 3 katlı villa.

Ahşap ile Yapılan Teraslı Minimalist 3 Katlı Villa.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net