Bilgii.net

2019 Kolay Saç Modelleri

25.11.2018
2019 Kolay Saç Modelleri

Mevsimler git gide değişmektedir. Özellikle kış ayları daha soğuk yaz ayları ise daha sıcak olmuş vaziyette. Değişen iklim de saç modellerinde yeni trendler oluşturmaya başladı. Birbirinden farklı modeller, kısa ya da uzun saçlar için değişik tarzlar saçlarda kendini göstermeye devam ediyor.

Örgülerin Gücünden Faydalanın

2019 senesi örgülerle güzelleşmek senesidir. Kış ya da yaz fark etmez örgülerin gücü sizi baştan aşağı saracak. Yapmanız gereken tek şey sadece evden çıkmadan önce ayna karşısında on dakikanızı bu işlem için ayırmak. Sonrası nefis örgülerinizle mükemmel bir görüntüye kavuşacaksınız.

Örgü yapmayı pek bilmiyorsanız yapabildiğiniz kadar sadece üst kısmını örüp bırakmak olacaktır. Bu model sizi ve saçlarınızı oldukça farklı gösterecek bir modeldir.

Ayrıca iki tane örgülü saç modelleri de oldukça trend hale gelmektedir. Tek örgü ile yetinmeyip iki tane örerek stilinize farklılık katabilir göz alıcı bir saçla etrafa ışık saçabilirsiniz.

Dağınık Yarım Topuzlarınızla Gündeme Damganızı Vuracaksınız

Kadınların en önemli aksesuarları şüphesiz ki saçlarıdır. Saçlar ne kadar güzel olursa bir kadının güzelliği de o kadar katlanır. Bu sebepten dolayı saçlara verilen değer oldukça fazladır. Birçok modelle onları şekillendirmek güzelliklerine güzellik katacaktır.

2019 senesinde bir model var ki, hem oldukça kolay yapılan hem de oldukça şık duran bir tarz; dağınık yarım topuz! Dağınık yarım topuzun yapılışı son derece basittir. Saçlarınızı yarım atkuyruğu olacak şekilde toplayın ve topladığınız saçlarınızı rastgele çevirerek topuz yapın. Dağınık topuzunuzu ister gündüz kullanın isterseniz gece dışarı çıktığınızda kullanın, her koşulda şık duran ve sizi oldukça tarz gösteren bir model olacaktır.

Saç Aksesuarlarından Yardım Alın

Özellikle yaz aylarında trend olacak saç aksesuarları imdadınıza yetişmektedir. Birçok bandana, plaj dalgaları ve renkli tokalar sizin için sırada bekliyorlar.

Cesareti Olan Kısa Kestirecek

Her zaman cesur kadınların daha çok tercih ettiği kısa saç kesimi bu sene de oldukça moda olacak. Özellikle bob ve lob kesimler, pixie tarzı üst tarafı uzun yanlar ve arka taraf tamamen kısa kesimler, asimetrik kesimler, kâküller bu sene de moda olan ve bol bol göreceğimiz saç şekilleri arasındadır.

Kusursuz Küt Modeller

1950’ lilerin en popüler modeli olan küt saçlar bu sene kendini tekrar göstermektedir. Özellikle yaz aylarında tercih edilen bu modelin kış aylarında da tercih edilmesi azımsanmayacak bir noktadadır. Küt saçları kâküller ile desteklemek ayrı bir hava katacaktır. Küt saçların bakımı son derece kolay olduğu için tercih edilmesinde en büyük etkendir. Küt saçlara hacim vererek kullanmak son derece önemlidir. Çünkü hacim verilerek kullanılan küt saçlar çok güzel görünür. Bu işlemi yapmak için fön, köpük ve jel kullanılır.

Tel Tokalar İle Saçlarınızı Şekillendirin

Tel tokalar bu sene oldukça moda haline gelmektedir. Sabah uyandığınız zaman sadece birkaç dakikanızı ayırarak tel tokalarla saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Üstelik en popüler model yarım saç modeli olacaktır.

Balık Sırtı Modeli

İster tüm ister yarım balıksırtı örgüsü yapın, her ikisi de oldukça revaçta olan bir model olacaktır. Özellikle yaz aylarında kullanacağınız bu modelle plajlarda şıklığınız ve tarzınızla oldukça fazla söz ettireceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net